15 października 2009

Aliganza loves sushi!
7 października 2009 roku Aliganza otworzyła RESTAURACJĘ sushi! Tak, naprawdę wspomogłyśmy koncepcyjnie i produkcyjnie event :]

Na początek tak pokrótce o Izumi. Miłośnicy sushi zapewne wiedzą, że Izumi Biały Kamień jest już trzecią restauracją Izumi w Warszawie. Pierwsza z nich - Izumi sushi (mniam, mniam...) działa przy placu Zbawiciela od sierpnia 2006 roku, jego młodszą siostrą jest Izumi sake - lokal, który obok sushi, serwuje makarony w akompaniamencie wyselekcjonowanych gatunków sake (polecamy!)

Aliganza zajęła się stroną towarzyską imprezy :) Na nasze zaproszenie przybyło liczne grono modowych przyjaciół :) - za co im bardzo dziękujemy :]

Dopisali też nasi celebryci. Na otwarciu można było spotkać polskiego tenisistę oraz biznesmena Wojciecha Fibaka, wokalistkę Reni Jusis (plus 1), muzyka i wokalistę Tomka Makowieckiego, aktorkę Monikę Mrozowską, wokalistkę Patrycję Kazadi, tancerza Żorę Koroliow, publicystkę Janinę Paradowską oraz Joannę Chitruszko. Wieczorną imprezę poprowadził kompozytor i satyryk Jerzy Petersburski Jr.

Wieczór był naprawdę udany, mogliśmy smakować wykwintnych przysmaków kuchni japońskiej, ale też obserwować przyrządzanie sushi na żywo w wykonaniu szefa kuchni Izumi i jednocześnie jej współwłaściciela – Alona Than. Atrakcją był pokaz sztuki kaligrafii :] Niestety tylko na białych arkuszach - zabrakło nam odwagi na kaligrafię na ciele ;) Ale przy następnej okazji razem na pewno się skusimy!


Zapraszamy do Izumi Biały Kamień w warszawskiej Palmiarni !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz