30 grudnia 2009

Wiosna-lato 2010 w Aliganzie!!!

Po raz kolejny w grudniu Aliganza przywitała wiosnę! Na przekór śnieżnej zimie Aliganza ociepliła śnieżną aurę wiosenno-letnimi kreacjami! Sezon wiosna-lato 2010 wraz z całym naszym team’em przywitało liczne grono stylistów, redaktorów modowych oraz innych fanów mody. Oprócz świeżego powiewu trendów Aliganza przygotowała dla swoich gości pyszne jedzonko, a do tego obowiązkowo, już tradycyjnie jak co sezon - czeko- fontannę, która ma już swoich stałych wielbicieli!
Największe emocje wzbudziły oczywiście kolekcje! Stylistów zachwyciły cudne kobaltowe i fuksjowe barwy Vagabondów oraz słodkie motywy w pastelową łączkę. Prima Moda zaprezentowała bardzo kobiecą część kolekcji – duży wybór sandałków w przeróżnych odcieniach beżu – mega hitem okazały się oryginalne bezowe gladiatorki z zabudowaną łydką! Levi’s® w nadchodzącym sezonie postawił na pastele i biel! Kultowe 501® w wydaniu kobiecym w kolorach pastelowej cytrynki i delikatnego spranego różu okazały się hitem! Mocniejsze rockowe propozycje przedstawiło nam Tally Weijl – gdzie królowały skóry, ćwieki i mega obcisłe rurki. Szczególnym powodzeniem cieszył się też kącik z uwielbianą przez stylistów i redaktorów modowych eklektyczną mieszanką różnorodnych modeli eleganckich sukien wieczorowych i koktajlowych z Monaco Fashion Store. Aliganza w sezonie wiosna-lato 2010 będzie także reprezentowała znaną i cenioną polską markę Leo Lazzi. Wysoka jakość projektów marki w połączeniu z obowiązującymi trendami stanowi świetną całość, która zachwyci każdego zarówno dziś jak i za 10 lat! GaPa Fashion- polska marka, która jest już z nami od wielu sezonów wciąż zachwyca elegancją, formą oraz tkaninami.
W sezonie wiosenno-letnim Aliganza zaprosiła do współpracy kolejnych projektantów. Podczas dnia otwartego można było zobaczyć nowe projekty Kasi Zapały, Goshy, Zemełki & Pirowskiej, Maji Koteckiej, Moniki Sabat oraz Alicji Czarnieckiej. Do tego mega kolorowe naszyjniki Momo oraz znana już wszystkim niepowtarzalna biżuteria Marcina Giebułtowskiego.

Vagabond & Momo :]


kącik Levi's(R)


Prima Moda


Szafiarki


Modowe ploteczki :)


Vagabond & Levi's(R)


Gosha


Ew&Aś :]


półka Vagabond :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz