12 maja 2010

Say `yes` with YES !!!

Z pierścionkiem zaręczynowym lub obrączkami YES do Paryża, Barcelony albo Rzymu!
- Konkurs „Podróż poślubna marzeń”

Jeśli planujecie zaręczyny lub ślub, a nie wybraliście jeszcze pierścionka, obrączek, ani trasy podróży poślubnej – ta propozycja jest dla was!!!
Dzięki konkursowi YES możecie wygrać podróż poślubną do jednego z najbardziej romantycznych miast Europy: Barcelony, Paryża lub Rzymu! :)

W Sklepach Jubilerskich YES oraz na www.yes.pl czekają na zakochanych najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe – na przykład wyjątkowy Éternel z diamentem. A na każdą przyszłą młodą parę: kolekcja obrączek ślubnych pełna efektownych wzorów. Idealnych zarówno dla tych, którzy wolą klasyczne modele, których piękno zawiera się w prostocie tradycyjnej formy, jak i tych, którzy pragną, by wyróżniały się one oryginalnością i ekskluzywnością. W najbliższym czasie, biżuteria YES dla zakochanych będzie miała jeszcze jedną, wyjątkową właściwość: może was zabrać do jednego z najpiękniejszych miast Europy: Paryża, Barcelony albo Rzymu! Wystarczy do 20 czerwca zakupić pierścionek zaręczynowy lub dowolną parę obrączek w sklepie YES lub na www.yes.pl oraz napisać dlaczego najpiękniejszy i najbardziej romantyczny tydzień waszej miłości pragniecie spędzić w którymś z tych trzech miast. W konkursie wygrać można także jeden z 50 bonów YES o wartości 100 zł. Paryż, Barcelona i Rzym – czekają na waszą miłość!

Szczegóły konkursu: www.yes.pl/konkurs_slubny

..aż się chce powiedzieć TAK! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz