9 marca 2011

Wedding Time :)

Kto oglądał " Bride Wars" wie jakiej presji poddana jest każda Panna Młoda:) Zaplanowanie wesela, znalezienie odpowiedniej sukni, pochłania masę czasu i stresu. Szukając inspiracji związanych z przygotowaniami do tej wyjątkowej nocy natchnełam się na biżuterię 10 Deco Art.... Projektantka Anna Pałubicka tworzy biżuterię na indywidualne zmówienie, dopasowując ją do sukni ślubnej. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną by zachować unikalność i niepowtarzalność tego jednego dnia :)

Ślubna perła - Linia biżuterii 10 Deco Art.
Inspiracja do stworzenia kolekcji był zdobny okres Baroku i pełen przepychu dwór Marii Antoniny. Dominującym walorem w biżuterii jest biel, która króluje wśród pudrów, złota i miedzi.
To co wyróżnia tą biżuterię to nieszablonowe podejście do tematu retro. Nie jest to bowiem klasyczny sznur pereł, ale wyjątkowa aranżacja na tą jedyną w życiu okazję. Biżuteria pełna elegancji i niebanalnego luksusu. Ozdobi i nada charakteru nie tylko sukni ślubnej, ale świetnie sprawdzi się na mniejszych uroczystościach.






4 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo podoba mi się bizuteria 10 Deco Art, co jakiś czas znajduję na portalach informacje o ich kolekcjach. Widać, że projektantka wkłada dużo serca w jej tworzenie...

    OdpowiedzUsuń
  3. to ostatnie - proste i cudne...

    OdpowiedzUsuń